mEATing - warsztaty kulinarne
mEATing FacebookmEATing Facebook
mEATing InstagrammEATing Instagram
© 2024 m-EAT-ing.pl wykonanie eball

IV edycja Programu Miejsca Inspiracji w Lublinie wystartowała

2016-02-23
Jak to dobrze, że są tak dobre i ciekawe inicjatywy w Lublinie jak Program Miejsca Inspiracji, który jest "dziełem" pracowników Urzędu Miasta Lublin. Sama idea Programu nawiązuje do czegoś więcej - do elementów strategii urzędu w kreowaniu wizerunku Lublina jako Miasta Inspiracji.
 
Program Miejsca Inspiracji w Lublinie | IV Edycja | Komisja Knkursowe | Wyróżnione obiekty hotelarsko-gastronomiczne z branży HoReCa | Dawid Furmanek mEATing warsztaty kulinarne | Blogger
foto: mmlublin.pl
 
Jak podkreśla sam prezydnet miast Lublin - Krzysztof Żuk - "Miejsca Inspiracji to wysoka jakość usług, wiedza o Lublinie przekazywana przez obsługę, różnorodność smaków i doznań w wyselekcjonowanych restauracjach i kawiarniach, które rozbudzają zmysły oraz wyobraźnię. Stylowe pomieszczenia oraz urokliwe wnętrza hoteli i gastronomii to przede wszystkim gwarancja gościnnego przyjęcia, bliższe poznanie miasta oraz charakterystyczna dla Lublina kameralna atmosfera."
 
Właśnie wystartowala już czwarta edycja tego Programu i jest mi niezmiernie miło, że zostałem zaproszony do Komisji Konkursowej, której celem jest wyłonienie najlepszych (10 z 18) obiektów branży HoReCa. Będę mieć przyjemność odwiedzać i oceniać miejsca wraz z ciekawymi i kreatywnymi osobami z Lubelszczyzny: 
 
Bartłomiej Kożuchowski - Stowarzyszenie Architektów Polskich
Patryk Góźdź - Lu Create
Waldemar Sulisz - Jem Lublin, Europejski Festiwal Smaku
Karina Falkiewicz - Magazyn Aromat, Lubelska Blogosfera Kulinarna
Agnieszka Wiechnik - Kancelaria Prezydenta Miasta Lublin - Marketing Miasta Lublin
Iwona Haponiuk, Agata Makuch - Wydział Sportu i Turystyki Miasta Lublin
Dawid Furmanek - mEATing - warsztaty kulinarne
 
Listę zakwalifikowanych obiektów w czwartej edycji Programu znajdziecie we wpisie na moim blogu:
 
Right Behind The Kitchen | blog kulinanry | Dawid Furmanek