mEATing - warsztaty kulinarne
mEATing FacebookmEATing Facebook
mEATing InstagrammEATing Instagram
© 2024 m-EAT-ing.pl wykonanie eball
prezent urodzinowy na święta mężczyzna kobiety gotowanie kurs szkolenia szkoła gotowania warsztat kulinarny mEATing Lublin Lubelskie słodyczy przepisy na

Ciao amore mio!

Warsztaty odbyły się: 14 lutego 2015
14 lutego – tego dnia pomyśl o swojej drugiej połówce i zrób jej wyjątkowy prezent – spędźcie wspólnie czas na warsztatach kulinarnych. Tego dnia będziecie gotować w parach potrawy, których składniki uznawane są za afrodyzjaki. Warsztaty będą zakończone degustacją własnych potraw z włoskim winem w towarzystwie muzyki w stylu „amore mio”.

Przygotujecie skąpane w likierze i czekoladzie papryczki peperoncino. Następnie zrobicie vol au vent - „cylindry” z ciasta francuskiego z kremem z selera z kawiorem. Kolejną Waszą potrawą będzie własnoręcznie wyrobione i wypieczone focaccia z oliwkami z miodową ricottą, cytryną i skórką cytrynową. Ponadto wspólnie przyrządzicie czarną ricottę w wiórkach kokosowych z nadzieniem orzechowym. Dodatkowo zrobicie krewetki w tempurze curry.
 
Zainteresował Cię ten warsztat?
Zbierz grupę znajomych, przyjaciół i skontaktuj się z nami. Przygotujemy specjalnie dla Was właśnie taki warsztat w dogodnym miejscu i czasie! 
Data: 14 lutego 2015 Godzina rozpoczęcia: 09:00 Czas trwania: ok. 4 godziny Miejsce: Do ustalenia Cena: 297 zł