mEATing - warsztaty kulinarne
mEATing FacebookmEATing Facebook
mEATing InstagrammEATing Instagram
© 2024 m-EAT-ing.pl wykonanie eball

Kobiety są z Wenus... i gotują

Warsztaty odbyły się: 8 marca 2016
8 marca - Dzień Kobiet! Jakże inaczej tego dnia nie świętować jak przy pysznym jedzeniu w towarzystwie innych Pań? A do tego muzyka w tle, która jest hołdem dla wszystkich kobiet, kwiaty i Prosecco.
 
W tym dniu w trakcie warsztatu kulinarnego przygotujecie aromatyczne curry z pieczonych warzyw, trawą cytrynową i jajkiem "poszetowym", libańską sałatkę tabbouleh z kaszy bulgur z cytrynowo-musztardowym łosiem przyrządzonym metodą sous-vide oraz czekoladowy fondant z lodami malinowymi i chipsami z mięty.
 
PS
Panowie, sprawcie swoim żonom, dziewczynom i ukochanym kobietom pyszny prezent zanim sprawią go sobie same :)
 
Liczba aktualnie dostępnych miejsc na warsztacie: 5
Zapisy trwają tylko do 6 marca.
 
 
Dawid Furmanek blogger - Lublin - warsztaty i pokazy kulinarne mEATing - Studio kulinarne w Lublinie

Warsztat poprowadzi:

Dawid Furmanek - pomysłodawca i właściciel mEATing - warsztaty kulinarne, łowca smaków podróżniczych. Doświadczenie kulinarne zdobywał także w kilku lubelskich restauracjach, ale stawia na nieustanne samodoskonalenie się. W jego warsztatach uczestniczą zarówno amatorzy jak i kucharze z profesjonalnych restauracji. Dwukrotnie członek komisji Programu Miejsca Inspiracji w Lublinie (Urząd Miasta Lublin), które za zadanie ma wyłonienie inspirujących miejsc w Lublinie (hoteli, restauracji, kawiarni). Także dwukrotnie przewodniczący jury w konkursie Gotuj z Kurierem Lubelskim. Je, gotuje, pisze, analizuje, recenzuje - od prawie 5 lat prowadzi autorskiego bloga kulinarnego RightBehindTheKitchen.blogspot.com, który znalazł się w rankingu 10 najlepszych blogów kulinarnych Gazety Wyborczej. Z wykształcenia pedagog i absolwent studiów podyplomowych z psychologii komunikacji społecznej, trener, coach biznesu. Doradza restauracjom, tworzy koncepcje oraz opracowuje graficzne projekty menu restauracji. 

 
 
Zobacz zdjęcia z poprzednichwarsztatów kulinarnych mEATing:
 
Data: 8 marca 2016 Godzina rozpoczęcia: 17:00 Czas trwania: ok. 3 godziny Miejsce: Lublin Cena: 169 zł