mEATing - warsztaty kulinarne
mEATing FacebookmEATing Facebook
mEATing InstagrammEATing Instagram
© 2024 m-EAT-ing.pl wykonanie eball

Warsztaty kulinarne w Sobieniach Królewskich z Joanną Jabłczyńską

2015-09-25
W dniu 24 września miałem przyjemność poprowadzić warsztaty kulinarne z tematyki "kuchni FIT'. Uczestnikami warsztatów byli menadżerowie wyższego szczebla z jednej z największych sieci drogeryjnych w Polsce. Samo zlecenie otrzymałem od firmy kosmetycznej, która ściśle współpracuje z tą drogerią.
 
Uczestnicy oprócz warsztatów kulinarnych mieli także okazję nauczyć się grać w golfa z samym Mariuszem Czerkawskim. Natomiast przez cały pobyt grupy towarzyszyła nam aktorka - Pani Joanna Jabłczyńska. To dzięki jej pomocy udało nam się skomponować piękne i pyszne potrawy.
 
 
Standardowo, oprócz gotowania spędziliśmy mnóstwo czasu na rozmowach i dyskusjach o świadomym odżywianiu, o technikach stosowanych w kuchni, trikach i ciekawostkach kulinarnych. Ta wymiana doświadczeń jest wg mnie najciekawsza - bo każdy przychodzi na warsztat z innymi doświadczeniami kulinarnymi i wychodzi z nich z nowymi pomysłami, inspiracjami. Za to właśnie dziękuję wszystkim uczestnikom warsztatów kulinarnych, pracownikom firmy kosmetycznej oraz obsłudze Sobienie Królewskie Golf & Country Club.